Skip to content

Holistyczne
Centrum Terapii

zaczęło się całkiem zwyczajnie

Lubię od czasu do czasu spoglądać za siebie. Dopiero wtedy widzę sens i logiczny porządek w tym, jak kolejne wydarzenia w moim życiu doprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem teraz – Holistycznego Centrum Terapii.

Zaczęło się całkiem zwyczajnie. Dziecięca fascynacja tym, w jak niezwykły sposób funkcjonuje ludzkie ciało, wpłynęła na wybór mojej drogi zawodowej.

Studia i szkolenia z zakresu fizjoterapii, kosmetologii, biotechnologii, masażu oraz rozwoju osobistego pozwoliły mi odkryć, że sfera cielesna i duchowa stanowią jedność, a organizm człowieka składa się z wielu warstw.

Ta powierzchowna to skóra i włosy, głębsze – mięśnie i kości, a pod nimi znajduje się coś nieuchwytnego, niewidocznego nawet pod mikroskopem. Może to właśnie jest ludzka dusza? Odkrywanie każdej z warstw podczas mojej pracy jest zawsze dla mnie wyjątkowym przeżyciem.

POCZĄTKI

Chciałam poznać tajemnice ludzkiego ciała. Ta świadomość przyszła z czasem i doświadczeniem.

POCZĄTKI Chciałam poznać tajemnice ludzkiego ciała. Ta świadomość przyszła z czasem i doświadczeniem.

Swoją pracę zawodową zaczynałam w bardzo młodym wieku i w tym czasie interesowała mnie przede wszystkim szeroko pojęta estetyka ciała. Pamiętam, jak uwielbiałam wtedy uczyć się wykonywania zabiegów poprawiających wygląd ciała i twarzy. Cały czas szukałam jednak dla siebie nowych ścieżek rozwoju. Chciałam sięgać do głębszych warstw, które otworzą przede mną tajemnice ludzkiego ciała.

Taką możliwość dała mi biotechnologia, za pomocą której przemodelowałam moją wiedzę o ciele człowieka i rozłożyłam ją na atomy. Kształcąc się w tym obszarze, zainteresowałam się także tematyką mikrobiomu i tego, w jaki sposób obecne w ciele mikroorganizmy wpływają na jego funkcjonowanie.

Szkoliłam terapeutów dla marki Organique

Później były luksusowe hotele i spa, odkrywanie świata terapii, praca z kojącym dotykiem. Tak wyglądał jeden z ważnych etapów mojej drogi, który w dużym stopniu ukształtował moje zainteresowania.

Pracowałam w tym czasie dla marki Organique, szkoląc terapeutów. Wspominam to przede wszystkim jako ekscytujący okres podróży i otwierania się na nowych ludzi. To właśnie wtedy zaczęłam też odkrywać, jak to, co odbiera nasz mózg za pomocą zmysłów, ma wpływ na ciało i całe życie. Tę wiedzę i świadomość postanowiłam przekuć w intensywną pracę nad sobą.

Wiązało się to z dużymi zmianami: zadbałam wtedy o ciało fizyczne, pracowałam nad poprawą siły i sprawności.

W tym czasie pojawiła się w moim życiu joga, która pozwoliła mi uwolnić się od odczuwanych przez wiele lat napięć i poczuć, jak bardzo emocje są powiązane z ciałem.

Zmiany w moim życiu zawsze prowadzą do powstania czegoś nowego. W tym przypadku była to mobilna wersja Miss of SPA. Ta marka rozwijała się wraz ze mną, co w efekcie doprowadziło do powstania Holistycznego Centrum Terapii.

WARTOŚCI

Co nas wyróżnia?

Zadaję dobry ból na Stadionie Olimpijskim

MASAŻ SPORTOWY

To tu wykorzystuję w pełni swój warsztat w zakresie terapii manualnej, pracując z tenisistami i zadając im „dobry ból”.

MASAŻ SPORTOWY To tu wykorzystuję w pełni swój warsztat w zakresie terapii manualnej, pracując z tenisistami i zadając im „dobry ból”.

NASZ ZESPÓŁ Świadomą drogę kontaktu z ciałem rozpoczęłam 8 lat temu jako instruktor fitness, następnie były studia fizjoterapii.

To nie przypadek, że znajdujesz mnie na Stadionie Olimpijskim, w jednym z najbardziej sportowych miejsc we Wrocławiu. To tu wykorzystuję w pełni swój warsztat w zakresie terapii manualnej, pracując z tenisistami i zadając im „dobry ból”. To bodziec, który rozładowuje napięcie i wpływa na ciało oraz psychikę.

Przyjmuję moich klientów z otwartym sercem, patrząc holistycznie na ich problemy. W swojej praktyce wykorzystuję wiedzę i umiejętności z zakresu medytacji, mindfulness, terapii krzyżowo-czaszkowej, osteopatii psychosomatycznej, terapii oddechowych.

Współpracuję z zespołem wykwalifikowanych specjalistów, z którymi – w razie potrzeby – konsultuję trudniejsze przypadki.

Z radością i otwartością podejmę się pracy z różnymi warstwami Twojego ciała, uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby. Skontaktuj się ze mną. Porozmawiajmy i pozwól mi ocenić, w jaki sposób mogę Ci pomóc.

NASZ ZESPÓŁ

AGNIESZKA

Świadomą drogę kontaktu z ciałem rozpoczęłam 8 lat temu jako instruktor fitness, następnie były studia fizjoterapii.

Swój warsztat masażu doszkalałam również w czasie nauki w studium masażu oraz kursach.

Praca z ciałem to moja pasja, a masowanie to czyny, które dają mi radość i spełnienie. Do każdej osoby podchodzę w sposób indywidualny, tak aby osiągnąć wspaniały efekt w najkrótszym czasie. Moją życiową misją jest pomaganie ludziom w ich schorzeniach, przekazywanie im wiedzy i pozbywanie się z ich ciała miejsc bólowych i aby po terapii czuli się o wiele lepiej.

Oprócz terapii bólu moją pasją jest masaż Lomi Lomi ,który przynosi ukojenie dla ciała i ducha.

agnieszka-zespol-miss-of-spa

Agnieszka

Swój warsztat masażu doszkalałam również w czasie nauki w studium masażu oraz kursach.

Praca z ciałem to moja pasja, a masowanie to czyny, które dają mi radość i spełnienie. Do każdej osoby podchodzę w sposób indywidualny, tak aby osiągnąć wspaniały efekt w najkrótszym czasie. Moją życiową misją jest pomaganie ludziom w ich schorzeniach, przekazywanie im wiedzy i pozbywanie się z ich ciała miejsc bólowych i aby po terapii czuli się o wiele lepiej.

Oprócz terapii bólu moją pasją jest masaż Lomi Lomi ,który przynosi ukojenie dla ciała i ducha.