…to miejsce pełne pozytywnej energii i niepowtarzalnego klimatu.

Wychodząc z założenia, że każdy klient jest inny, naszą domeną jest indywidualne i holistyczne podejście. W swoich terapiach bazujemy na wiedzy z wielu dziedzin długoletnich doświadczeniach, łączymy wiele technik oraz najlepsze surowce, co wpływa na ich skteczność. Naszą misją jest nauka zdrowego i pięknego życia.

Wyróżnia nas to, że możemy zadbać o Ciebie zawsze i wszędzie.

Możesz odwiedzić Nas w instytucie MISS OF SPA położonym w malowniczym otoczeniu Stadionu Olimpijskiego, gdzie oprócz naszych terapii możesz skorzystać z wielu sportowych atrakcji miedzy innymi:tenis, całorocznej gry w piłkę nożną na krytym boisku, basen, bieganie czy długie spacery wsród zieleni…

Niezapomnianych smaków skosztujesz w restauracji Sofa.

Jeżeli najlepiej czujesz się w zaciszu swojego domu, a może potrzebujesz odrobiny relaksu w pracy MISS OF SPA może Cię odwiedzić. Wszystkie proponowane terapie mogą być wykonane w miejscu wskazanym przez klienta i nie różnią się jakością od tych wykonanych w naszym instytucie.

Aleksandra Biedrzycka

Kosmetolog, biotechnolog, terapeuta SPA, instruktor Facefitness.

Zawsze powtarzam,że moją pasją jest piękne życie i wszystko co się z nim wiąże.

Dlatego też uczę moich klientów żyć zdrowo i pięknie.

W swojej pracy łącze wiedzę z wielu dziedzin medycyny, chemii, masażu, technik relaksacji. Uważam, że człowiek to skomplikowany mechaniz gdzie każdy element jest powiązany ze sobą i nie może istnieć samodzielnie.

Dlatego też moją domeną są holistyczne terapie, w których się specjalizuje.

Uważam,że nic nie jest idealne i nie musi być ale wszystko może być piękniejsze…